Оголошення

  • 221

Проект Мін’юсту «Шлюб за добу»

             

 

      Сучасний, зручний та позитивний проект «Шлюб за добу» вже зовсім скоро запрацює у містах Каневі,  Смілі та селі Білозір ?я Черкаського району.  15 листопада 2017 року прийнято розпорядження Кабінету                                    Міністрів України № 812-р «Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016р. № 502», яким розширено перелік населених пунктів, де запроваджується реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації     шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, зокрема, у містах Каневі та Смілі Черкаської області.

Також за ініціативою голови Білозірської сільської ради Черкаського району до переліку населених пунктів – учасників пілотного проекту включено село Білозір ?я Черкаського району Черкаської області.

Пілотний проект «Шлюб за добу» дозволяє поєднати серця закоханих без черг. Після визначення організатора державної реєстрації, закохані зможуть скористатися послугою експрес-одруження.

Нагадаємо, що пілотний проект «Шлюб за добу» на Черкащині стартував у квітні 2017 року. За час існування проекту майже 200 пар зареєстрували свої стосунки за допомогою нового сервісу «Шлюб за добу».

Христинівський РВ ДРАЦС