Христинівське бюро правової допомоги

  • 205

Система БПД запустила власний канал у TikTok

Система безоплатноїправоїдопомоги створила власний канал «PravoTok» у додаткуTikTok https://www.tiktok.com/@ualegalaid Там будутьпублікуватисякороткімобільнікліпи про права дітей.

«Діти – одна з цільовихаудиторійсистемибезоплатноїправовоїдопомоги. Підлітки становлять певну частину користувачів нашої Facebook-сторінки, акаунту в Instagram, каналів у Telegram, на YouTube. ТікТок  стає все більш популярним в Україні, і система БПД обов'язково маєте бути там, де є ваша аудиторія», – розповів  заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.

Офіційно канал відкритий 1 червня, у День захисту дітей. Там вже є три відеоролики, в яких діти у креативній формі, доступними словами розповідають про свої права. Згодом на підписників сторінки чекають сюрпризи – контент для підлітків створюватимуть їхні улюблені зірки. На каналі також будуть проводитися челенджі на правову тематику.

Підписуйтеся на сторінку «PravoTok» у TikTok. Бажаючі долучитись до каналу можуть зняти ролик про права дітей. Це може бути кліп, слоумо, відео з ефектами, дуети, скетчи – будь який формат відеоконтенту, що дозволяє додаток Tik Tok. Відео має бути коротким, тривалістю до 15 секунд, динамічне, озвучене українською  мовою. Ролики мають бути зняті у вертикальному форматі. І ще умова – це мають бути ранішеніде не опублікованівідео. Надсилайтеїх на пошту daria.shynkarenko@legalaid.gov.ua Найкращі відео  будуть опубліковані на аккаунті системи БПД у TikTok https://www.tiktok.com/@ualegalaid

 

Відділ"Христинівське бюро  правової допомоги"