ОГОЛОШЕННЯ!

  • 178

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту “ Детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – Аеродромна з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравнева, 92-а на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з метою розміщення об’єктів торгівлі в м. Христинівка Черкаської області ”, яка перебуває в приватній власності гр. Настича Миколи Миколайовича.

 

  1. Мета заходу — врахування громадських інтересів жителів прилеглої території;

 

  1. Площа проектування 0,1152 га;

 

  1. Замовник — виконавчий комітет Христинівської міської ради, розробник — ФОП Прищепов В.О.;

 

  1.  Підстава для розроблення: рішення Христинівської міської ради від 15.09.2020 року № 54-5/4-VІІ “ Детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вул. Першотравнева – Аеродромна з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравнева, 92-а на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з метою розміщення об’єктів торгівлі в м. Христинівка Черкаської області ”;

 

  1. Інформаційні заходи — графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської міської ради;

 

  1. Місце для ознайомлення —  Христинівська міська рада ( спеціаліст - землевпорядник ) м. Христинівка вул. Соборна, 30, тел. 6-14-48. Термін подання пропозицій — 1 місяць з дня виходу даного оголошення.

 Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису