Відбувся Відкритий Чемпіонат із кіокушинкай карате приурочений пам’яті Станіслава Зінчука

  • 187

Фото без опису

27 лютого 2021 року в приміщенні Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради відбувся Відкритий Чемпіонат із кіокушинкай карате у розділі «куміте» серед хлопців та дівчат віком від 5 до 13 років.

Даний турнір приурочений пам’яті нашого славного земляка, який народився в селі Орадівка, Станіслава Сергійовича Зінчука – відомого поета-шістдесятника, перекладача, фольклориста, краєзнавця, публіциста, громадського діяча  і просто людини з Великої літери.

Станіслав Зінчук гаряче любив свою Батьківщину, свій народ, його пісню і слово, природу і саму душу народу, яка зіткана з казок, легенд, переказів, дум і мрій про свободу. Він пишався тим, що є земляком Івана Гонти, бунтаря і захисника свого народу.

Фото без опису

У відкритті турніру взяли участь міський голова Микола Наконечний, голова Паланської сільської територіальної громади Руслан Яремчук, староста с. Родниківка Валід Шейх-Абдін, директор Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Олександра Слупіцька, представник Орадівської сільської громади Вероніка Карнаух, яка зачитала звернення дочки поета Соломії Зінчук до учасників змагань.

У змаганнях взяли участь близько 100 юних спортсменів, які прибули з різних куточків України: Київ, Одеса, Вінниця, Тальне, Умань та Христинівка. 

Змагалися спортсмени відповідно до своїх вікових та вагових категорій. Перше загальнокомандне місце зайняла Уманська команда «Спартак».

Всім учасникам змагань були вручені кубки, медалі, грамоти та пам’ятні подарунки від організаторів турніру.

Фото без опису