Марія Мальченко з Верхнячки отримала почесне звання «Мати-героїня»

  • 745

Фото без опису

Жінка – мати. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. І держава приділяє багатодітним родинам особливу увагу.

Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року №476/2001, жінкам, які народили та виховали п’ять і більше дітей, присвоюється почесне звання «Мати-героїня». Неодмінною умовою для присвоєння такого почесного звання є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

П’ятеро дітей виховала Марія Павлівна Мальченко з селища Верхнячка. Трьох синів і дві донечки виховувала практично сама. У родині тепер є військовий, майбутній дизайнер, старша доня подарувала бабусі двоє онуків, а двійко менших діток – школярі. Всі дружні, звиклі гуртом долати труднощі, адже велика родина – великі клопоти, а їх на життєвому шляху Марії Павлівни було вдосталь. Домашнє господарство ведуть спільно – діти завжди допомагають мамі: і живність доглядають, і за меншими приглянуть.

Фото без опису

9 квітня 2021 року відповідно до Указу Президента України, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук вручив жительці смт. Верхнячка Марії Мальченко посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня». Він щиро привітав пані Марію та подякував за життєвий подвиг.

Привітали багатодітну маму Марію Мальченко також міський голова Микола Наконечний, заступник голови Уманської РДА Анатолій Риженко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олег Бричук староста смт. Верхнячка Олександр Юрій.

Усі вони висловили Марії Павлівні своє шанування та пообіцяли підтримку її великій родині.

За інформацією Уманської райдержадміністрації