Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

  • 278

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня 2021 року в малій залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Участь в засіданні взяли перший заступник міського голови Володимир Валюк, начальник служби в справах дітей Наталія Піддубняк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Маргарита Білецька, начальник відділу правового і кадрового забезпечення Віталій Керезь та завідуюча відділенням соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КЗ «Центр надання соціальних послуг» Тетяна Маріщак.

На засіданні комісії були розглянуті питання щодо виведення зі складу дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей-сиріт, влаштування в прийомну сім’ю дітей позбавлених батьківського піклування, встановлення опіки над дітьми позбавленими батьківського піклування, передачі в рахунок аліментів нерухомого майна та надання дозволу на вчинення правочину.

Начальник служби в справах дітей Наталія Піддубняк ознайомила присутніх із матеріалами справ. Всі питання були детально обговорені.

За результатами засідання членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.