Христинівська громада завершила найбільшу акцію у історії сіл, які вона об’єднала

  • 226

Рекордно масштабний суботник охопив усі 32 населених пункти однієї із найбільших громад Черкащини.

Як зазначив голова Христинівської громади Микола Наконечний, протягом місяця у громаді тривала акція «За чисте довкілля» – і такого генерального прибирання у багатьох селах, що увійшли до складу громади, не було ніколи.

У селах розчищали місця стихійних смітників і узбіччя доріг, садили нові дерева, засівали клумби, прибирали пам’ятники, впорядковували території ФАПів, Будинків культури, сільських клубів, бібліотек, поштових відділень, дошкільних закладів та шкіл, церков та кладовищ…

Серед найбільш знакових – встановлення одразу п’яти зупинок у Христинівці, висадка понад 300 саджанців сосни в Христинівському урочищі «Долинка», прибирання недіючого садочка і Пеніжковому, перенесення меж кладовища в Углуватці. Вперше був пофарбований паркан на кладовищі у селі Шельпахівка.

– На всі роботи громада навіть не витратила багато грошей, – зазначив голова Христинівської громади Микола Наконечний. – Головним була участь і праця практично всіх організацій і підприємств, що діють на території громади. На суботник вийшли і дорослі, і діти, і влада, і підприємці, і активісти. І це прибирання громади після зими дуже яскраво показало, як багато ми можемо, коли об’єднаємо наші зусилля, коли діємо єдиною громадою.

Виконавчий апарат обласної ради