Відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України

  • 537

22 червня 1941 року Друга світова війна увірвалася на територію України, перетворивши наші землі на криваве поле бою. Горем і болем вона увійшла в кожну українську домівку, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

В пам’ять про ті криваві події сьогодні в місті Христинівка відбулися заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні, в яких взяли участь міський голова Микола Наконечний, перший заступник міського голови Володимир Валюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олег Бричук та представники громадських організацій.

Керівництво громади поклали квіти до меморіального комплексу Борцям за волю та незалежність України та Братської могили, вшанувавши пам’ять синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни.

Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки, бо знову зі зброєю в руках змушені захищати нашу волю, незалежність та суверенітет. Безсмертний подвиг українців в роки Другої світової війни є натхненним прикладом для нинішнього покоління в боротьбі за мир та цілісність нашої держави.

Світла пам’ять полеглим. Честь і слава живим героям!