З Днем народження, рідне місто!

  • 517

Днями своє свято відзначало місто Христинівка, яке стало центром територіальної громади.

Наше місто має давню історію. На його території виявлено сліди більше 10 поселень культур різних історичних епох. Саме в Христинівці було встановлено один із перших в Україні пам’ятних знаків Борцям за волю та незалежність України. Нині Христинівка очолює громаду, що об’єднала більше 30 сіл і вперше у такому статусі вона зустрічала День міста.

Свято розпочалось із дитячого спортивного турніру пам’яті ім. Миколи Наконечного, який 7 років був міським головою та залишився у пам’яті людей, як один із кращих очільників міста.

У турнірі взяли участь 10 команд (понад 80 гравців) з різних куточків України. Перше місце у змаганнях вибороли дітлахи з команди «Фортуна» (м. Христинівка).

Вітаючи жителів Христинівки з Днем міста, міський голова Микола Наконечний відзначив, що саме завдяки своїм людям громада є такою потужною та успішною. Опісля Микола Миколайович вручив відзнаки відомим і шанованим мешканцям громади.

Крім творчих виставок, майстер-класів, виступів співаків та танцювальних колективів громади, христинівчан порадував Олег Скрипка, який, граючи на акордеоні, виконав свої найвідоміші хіти.

Фото Віктор Свіщенко