Христинівська міська територіальна громада отримала 1 мільйон на розвиток освіти

  • 274

Фото без опису

Завдяки співпраці Христинівської міської ради із Асоціацією міст України, у рамках Всеукраїнського проєкту подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив», підписанню між радою та АМУ Меморандуму для подолання цифрової нерівності в галузі освіти, громада отримала нові можливості для розвитку освітньої галузі.

Основна мета проєкту – підключення закладів середньої освіти до сучасних електронних ресурсів та запровадження нових інструментів в освітній галузі.

– Важливим інструментом розвитку громад є залучення позабюджетних коштів. З лютого 2021 року Асоціація міст України спільно з ГО «Центр освітніх реформ «Наші Діти» розпочала реалізацію Всеукраїнського проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив». Більша частина громад-членів АМУ уклали відповідні Меморандуми і серед них відбулося жеребкування для отримання подарункових сертифікатів, – повідомила виконавча директорка Черкаського РВ АМУ Віталія Повісьмак.

У рамках проєкту, громадам пропонувалося 5 напрямків можливої співпраці: «Дошкільна освіта», «Нова українська школа», «Інклюзивна освіта», «Математична освіта», а також окремий проєкт «Сільська школа» для забезпечення малокомплектних шкіл сучасними цифровими засобами навчання. Розмір грантових сертифікатів від 500 тис. грн. до 10 млн. грн. в залежності від наявної мережі закладів освіти в Громаді. У Черкаській області переможцями проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності» стали 21 місцева рада.

Христинівська міська рада отримала 1 млн. грн. на обладнання 8-ми кабінетів початкової освіти та 4-ох кабінетів математики.