Виконавчий комітет Христинівської міської оголошує відкритий конкурс з перевезення пасажирів приміськими автобусними маршрутами загального користування, що проходять у межах території Христиніської міської ТГ

 • 266

Дізнайся, як отримати ліцензію на перевезення пасажирів

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

оголошує відкритий конкурс з перевезення пасажирів приміськими автобусними маршрутами загального користування, що проходять у межах території Христиніської міської ТГ по наступних об’єктах

 

 1. Об’єкт № 1 – приміський автобусний маршрут загального користування № 122 «м. Христинівка – с. Багачівка» (через смт Верхнячка). Протяжність маршруту 20,7 км. 

  Дні роботи: середа. Кількість оборотних рейсів – 2.

  Кількість необхідних автотранспортних засобів для здійснення перевезень 1+1.

  Режим руху: звичайний.

  Категорія автобусу: М2, М3. Клас автобусу: А, В, І, ІІ, ІІІ.

 2. Об’єкт № 2 – приміський автобусний маршрут загального користування № 140 «м. Христинівка – с. К. Гребля» (через с. Орадівка, с. Заячківка, с. Ягубець). Протяжність маршруту 31,3 км (22,1 км).

  Дні роботи: середа, п’ятниця. Кількість оборотних рейсів – 2.

  Кількість необхідних автотранспортних засобів для здійснення перевезень 1+1.

  Режим руху: звичайний.

  Категорія автобусу: М2, М3. Клас автобусу: А, В, І, ІІ, ІІІ.

 

 

Основні умови конкурсу та перевезення пасажирів:

Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Христиніської міської територіальної громади (далі – приміські маршрути). Конкурс проводиться відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт“ та постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування“ (зі змінами).

Об’єктом конкурсу є перелік приміських автобусних маршрутів загального користування, що додається.

Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями, на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах - А, В, І, ІІ, ІІІ.

Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Христиніської міської територіальної громади, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка відповідно становить 10 відсотків.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на п’ять років, а у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам – на 1 рік.

Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу  документи, визначенні статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою перевізника-претендента з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою № 1 – містить документи для участі в конкурсі;

Конверт (пакет) з позначкою № 2 – містить документи з інформацією про те на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Документи, що надійшли після встановленого терміну, не приймаються.

Плата за участь у конкурсі НЕ ВНОСИТЬСЯ. Натомість, перевізникам необхідно подати до конверту з позначкою № 1, який містить документи для участі у конкурсі, довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв`язку з відсутністю такої вимоги в відповідному оголошенні про проведення конкурсу.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника) повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

Документи для участі у конкурсі приймаються від претендентів відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради з дня оголошення за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна 30. Останній термін подання документів – 16.09.2021 року до 16 год. 00 хв.

Бланк заяви на участь у конкурсі можна отримати за вищезазначеною адресою.

Конкурс відбудеться  04.10.2021 о 14 год. 00 хв., за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна 30, в малому залі засідань. Телефон для довідок 6-17-85.

 

Виконавчий комітет Христинівської міської ради