Оголошення про проведення громадських слухань

  • 194

Фото без опису

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту «Детального плану частини кварталу м. Христинівка в межах вулиць В. Чорновола – Першотравнева – Небесної Сотні, з метою зміни призначення земельної ділянки приватної власності та проведення її забудови, площею 0,0400 га – з для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. В. Чорновола, 28 в м. Христинівка, Уманського району, Черкаської області», з метою будівництва двоповерхової будівлі змішаного призначення.

  1. Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів прилеглої території та населеного пункту;
  2. Площа проектування 0,0400 га;
  3. Замовник – Виконавчий комітет Христинівської міської ради, розробник – ФОП «Прищепов В.О.»;
  4. Підстава для розроблення: рішення Христинівської міської ради від 09.09.2021 №10-14-VIII «Про розроблення детального плану частини кварталу м. Христинівка в межах вулиць В. Чорновола – Першотравнева – Небесної Сотні».
  5. Інформаційні заходи – графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської міської ради.
  6. Місце для ознайомлення – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради (м. Христинівка вул. Соборна, 30).

Термін подання пропозицій – з 21.09 до 21.10.2021 р.

Пояснювальна записка