Оголошення про проведення громадських слухань

  • 206

Фото без опису

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту «Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови c. Христинівка в межах вулиць Тиха-Молодіжна, з метою виділення та забудови земельної ділянки комунальної власності, площею 0,0200 га, по вул. Тиха в с. Христинівка Христинівської територіальної громади, Уманського району, Черкаської області для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (код 13.01), а саме вежі та обладнання зв’язку мобільного оператора «Київстар».

  1. Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів прилеглої території та населеного пункту;
  2. Площа проектування 0,0200 га;
  3. Замовник – Виконавчий комітет Христинівської міської ради, розробник – ФОП «Прищепов В.О.»;
  4. Підстава для розроблення: рішення Христинівської міської радивід 09.09.2021 № 10-15-VIII «Про розроблення детального плану території частини кварталу c. Христинівка в межах вулиць Тиха-Молодіжна».
  5. Інформаційні заходи – графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської міської ради.
  6. Місце для ознайомлення – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради (м. Христинівка вул. Соборна, 30).

Термін подання пропозицій з 02.11.2021 р. до 02.12.2021 р.

Пояснювальна записка