Тетяна Карпінська з Шукайводи отримала почесне звання «Мати-героїня»

  • 199

Фото без опису

Материнство – найважливіше покликання жінки. Своєю ніжністю і турботою мама дарує щасливе дитинство, наполегливо і терпляче веде у доросле життя. А народити та достойно виховати дітей – це неймовірна праця.

Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року №476/2001, жінкам, які народили та виховали п’ять і більше дітей, присвоюється почесне звання «Мати-героїня». Неодмінною умовою для присвоєння такого почесного звання є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

24 листопада 2021 року відповідно до Указу Президента України, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький вручив посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці с. Шукайвода Тетяні Карпінській, яка народила і виховує п’ятьох дітей, 3 синів та 2 донечки. Найстаршому сину Володимиру 19 років, наразі він проходить військову службу в Збройних силах України, дочка Владислава здобуває вищу освіту в Харківському національному університеті внутрішніх справ, а найменші дітки Олександр, Павло та Карина – навчаються в школі.

Фото без опису

Виховувати діток Тетяні Степанівні допомагає її мама Ніна Василівна. У родині панує добро та любов, дітей вчать допомагати і підтримувати один одного.

Привітали багатодітну маму також перший заступник міського голови Володимир Валюк та староста сіл Шукайвода та Вікторівка Володимир Музиченко.

Присутні подякували Тетяні Степанівні за її самовіддану працю, любов до дітей та зразкове виховання справжніх громадян нашої держави.