Оголошення про проведення громадських слухань

  • 373

Фото без опису

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту «Детального плану території частини кварталу частини кварталу житлової та громадської забудови, в межах вулиць І. Валюка та Я. Мудрого з метою розміщення в кварталі об’єктів, що забезпечують громадські інтереси та забезпечення комплексності забудови території кварталу міста і визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок по вул. І. Валюка, 58 в м. Христинівка Уманського району Черкаської області», розробленого з метою внесення змін до існуючого «Детального плану частини кварталу житлової і громадської забудови в межах вулиць І. Валюка та Я. Мудрого з метою розміщення магазину по вулиці І. Валюка, 58 в м. Христинівка Уманського району Черкаської області», затвердженого рішенням Христинівської міської ради від 15.10.2019 р. №47-4/2-VII.

  1. Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів прилеглої території та населеного пункту;
  2. Площа проектування 0,1000 га;
  3. Замовник – Виконавчий комітет Христинівської міської ради, розробник – ФОП «Прищепов В.О.»;
  4. Підстава для розроблення: рішення Христинівської міської ради від 23.12.2021 № 12-20-VIII «Про внесення змін до детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови в межах вулиць І. Валюка та Я. Мудрого м. Христинівка».
  5. Інформаційні заходи – графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської міської ради;
  6. Місце для ознайомлення – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради (м. Христинівка вул. Соборна, 30).

Термін подання пропозицій – з 04.01.2022 р. до 02.02.2022 р.

Пояснювальна записка