День Героїв Небесної Сотні

  • 138

Фото без опису

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість з них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності спільно з партнерами готує програму меморіальних, урочистих і культурно-мистецьких заходів до Дня Героїв Небесної Сотні та соціально-інформаційну кампанію під гаслом «Небесній Сотні вдячні за свободу!», яка стартує 14 лютого 2022 року.

Зважаючи на вагоме соціально-просвітницьке значення соціальної кампанії публікуємо соціально-інформаційний відеоролик «День Героїв Небесної Сотні».