Вебінари про ефективне городництво та фермерство

  • 134

Фото без опису

Для допомоги городньому воїну та фермеру-початківцю всеукраїнська ініціатива «Сади Перемоги» впродовж травня проведе серію вебінарів від фахівців Agrii Ukraine:

  • Звари борщ собі сам – вебінари для городників про ефективне вирощування найпопулярніших видів овочів, фруктів та ягід на невеликих ділянках;
  • Стань фермером – вебінари для фермерів-початківців про технології вирощування польових культур.

Експерти-агротехнологи компанії «Agrii Ukraine» розкажуть про особливості вирощування овочевих, садових та польових культур, поділяться корисними порадами та своїм досвідом, обов’язково нададуть відповіді на всі запитання учасників.

Участь у вебінарах безкоштовна.

Онлайн трансляція вебінарів відбувається на Facebook сторінці ініціативи «Сади Перемоги».

Із темами та розкладом вебінарів можна ознайомитись на сторінках:

Запрошуємо на вебінари садівників, городників та фермерів-початківців, які хочуть виростити справжні Сади Перемоги та отримати відмінні врожаї!

Сади Перемоги – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

Сади Перемоги – ініціатива проекту SURGe, Супровід урядових реформ в Україні, що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International. Урядовими партнерами ініціативи є Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство закордонних справ України.

Докладніше про «Сади Перемоги»: https://sadyperemohy.org/.

За інформацією Олександра Дудки, радника з адвокації та управління знаннями Ініціативи «Управління публічним інвестуванням» в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що підтримується Урядом Канади і реалізується компанією Alinea International