Дослідження стану та потреб українського бізнесу в умовах воєнного стану

  • 407

Фото без опису

Центр розвитку інновацій, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України проводять дослідження стану та потреб українського бізнесу.

Першим етапом роботи над дослідженням є проведення опитування серед представників бізнесу, територіальних громад та обласних державних/військових адміністрацій (ОДА/ОВА) щодо стану та потреб українського бізнесу.

Як взяти участь в опитуванні?

Якщо ви власник, чи топ-менеджер бізнесу, візьміть участь у дослідженні стану та потреб за посиланням (до 04.06.2022 р. включно). Ваші відповіді вплинуть на дії органів влади всіх рівнів, донорів щодо відновлення економіки, розвитку бізнесу, експорту. Скористайтесь перевагами співпраці з Ініціативою (див. далі).

Переваги співпраці в межах Ініціативи:

  • можливість першими отримувати презентації опрацьованих результатів опитувань та досліджень на основі доступних для учасників Ініціативи джерел даних;
  • залученість до опрацювання аналітики, інструментів для відновлення економіки, необхідних рішень для місцевих громад/регіонів, фінансово-кредитного сектору, донорів, відповідних національних органів влади, робочих груп;
  • отримання консультаційної підтримки від організаторів Ініціативи щодо використання великих даних Економічного профайлу (громад/регіонів/бізнес-кластерів), який розвиває Центр розвитку інновацій, для:

- формування баз потенційних партнерів, клієнтів громади у сфері вашої діяльності та цікавих вам секторів/кластерів економіки (за КВЕД);

- адаптації програм підтримки бізнесу, економічного розвитку в громаді/регіоні вашої присутності;

  • отримання покрокової інструкції щодо розвитку експортної діяльності від Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проекту Дія.Бізнес.

Також проект «Росія заплатить», створеного за ініціативи KSE Institute та ряду партнерських організацій, спільно з RebuildUA розробили опитувальник для підприємців, який допоможе Уряду оцінити прямі матеріальні збитки внаслідок війни. Якщо це стосується вашого бізнесу – заповніть анкету за посиланням.