В селі Велика Севастянівка стався випадок масштабної загибелі бджіл

  • 349

Фото без опису

Днями в с. Велика Севастянівка Христинівської МТГ стався прикрий випадок загибелі бджіл внаслідок застосування пестицидів на посівах сільськогосподарських культур в одному із фермерських господарств даного населеного пункту, наслідком чого стало спричинення неабияких збитків бджолярам.

Зі слів небайдужих громадян при обробці даних с/г угідь було застосовано безпілотний літальний апарат, який заборонено у використанні цивільним населенням у період воєнного стану (передбачена кримінальна відповідальність за ст. 109, ст. 110, ст. 111, ст. 113, ст. 114, ст. 114-1 Кримінального кодексу України). А самі ж власники пасік повідомили, що такої масштабної загибелі бджіл не було протягом багатьох років, про що свідчить застосування неякісних, а можливо і заборонених хімікатів.

В зв’язку з цим, просимо всіх хто володіє будь-якою інформацією щодо даного випадку, а також тих хто можливо стане свідком аналогічних випадків у майбутньому, звертатися до поліцейського офіцера громади Олександра Скалія за номером телефону 050-608-26-66.