Оголошення про проведення громадських слухань

  • 350

Фото без опису

Фото без опису

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту «Детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови c. Розсішки, обмеженого вулицями Соборності і Пам’яті Героїв та господарськими дворами СТОВ «Розсішки», з метою виділення та забудови земельної ділянки комунальної власності, площею 0,0200 га ТОВ «ЮкрейнТауерКомпані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (код 13.01), а саме обладнання зв’язку мобільного оператора «Київстар»».

  1. Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів прилеглої території та населеного пункту.
  2. Площа проектування 0,0200 га.
  3. Замовник – Виконавчий комітет Христинівської міської ради, розробник – ФОП «Прищепов В.О.».
  4. Підстава для розроблення – рішення Христинівської міської ради від 02.06.2022 №13-27-VIII «Про розроблення детального плану території частини кварталу c. Розсішки обмеженого вулицями Соборності і Пам’яті Героїв та господарськими дворами СТОВ «Розсішки»».
  5. Інформаційні заходи – графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської міської ради.
  6. Місце для ознайомлення – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради (20001, м. Христинівка, вул. Соборна, 30, електронна адреса khrystinovka.m.a.rda@ukr.net).
  7. Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій або усній формі з 10.08.2022 до 09.09.2022, які будуть внесені до протоколу громадських слухань. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
  8. Підведення підсумків громадських слухань по обговорення проекту «Детального плану частини кварталу житлової та громадської забудови c. Розсішки, обмеженого вулицями Соборності і Пам’яті Героїв та господарськими дворами СТОВ «Розсішки», з метою виділення та забудови земельної ділянки комунальної власності, площею 0,0200 га ТОВ «ЮкрейнТауерКомпані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (код 13.01), а саме обладнання зв’язку мобільного оператора «Київстар» щодо перспективної забудови земельної ділянки, яка перебуває в комунальній власності Христинівської міської територіальної громади відбудеться 16 вересня 2022 року о 14:30 в залі засідань адміністративного будинку Розсішківського старостинського округу (с. Розсішки, вул. Миру, 1).

Організатор громадських слухань відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради.

Пояснювальна записка