Укренерго разом з обленерго та місцевими владами розробляють зручні графіки відключень

  • 105

НЕК «Укренерго» спільно з обленерго, місцевими органами влади, Міненерго та Офісом Президента почали працювати над тим, аби зробити графіки примусового обмеження споживання електроенергії зручнішими для споживачів.

«Наразі в енергосистемі спостерігається дефіцит потужності і «Укренерго» вимушено вводить графіки аварійних відключень споживачів. На жаль, в деяких регіонах вони розподіляються нерівномірно, і тому одні споживачі мають доступ до електроенергії постійно, а деякі потерпають від частих відключень. Ми працюємо для того, щоб допомогти операторам систем розподілу (обленерго), які ці графіки складають, зробити так, щоб відключення були рівномірнішими та більш справедливо розподіленими між споживачами». Про це сказав голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в телемарафоні «Єдині Новини».

Після останньої ракетної атаки рашистів на енергетичну інфраструктуру України, енергоживлення відновлено в більшості регіонів, але окремі населені пункти досі залишаються без надійного енергопостачання.

«Енергосистема зараз як поранений організм, який потребує часу на відновлення. Ми продовжуємо ремонти, і впродовж цього часу закликаємо українських громадян заощаджувати енергоресурси. Навіть декілька відсотків економії дуже сильно допомагають збалансувати енергосистему. Ми вдячні всім, хто ощадливо ставиться до енергоспоживання і закликаємо їх не облишати цю корисну звичку. Адже цей заклик буде актуальним і в наступні місяці», - зазначив Володимир Кудрицький.

НЕК «Укренерго» готується до всіх можливих сценаріїв проходження опалювального сезону, адже в нинішніх умовах ми маємо бути готовими і до найгіршого.