Виконавчий комітет Христинівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

  • 190

Виконавчий комітет Христинівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Головний бухгалтер

Вимоги до претендентів: освіта вища за освітньо — кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

         До заяви на участь у конкурсі претендент подає: копії документа про освіту, паспорта, РНОКПП;  Декларацію про доходи, витрати і зобов”язання фінансового характеру за 2016 рік, особову картку форми П-2ДС, інші відомості, що не суперечать чинному законодавству..

5. Спеціаліст землевпорядник

Вимоги до претендентів: освіта фахова вища за освітньо — кваліфікаційним рівнем — бакалавр, спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

         До заяви на участь у конкурсі претендент подає: копії документа про освіту, паспорта, РНОКПП;  Декларацію про доходи, витрати і зобов”язання фінансового характеру за 2016 рік, особову картку форми П-2ДС, інші відомості, що не суперечать чинному законодавству.

Заяви приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу,з 16.11.2017 року по 16.12.2017 року за адресою: 20001, вул.Соборна, 30 міська рада, кабінет юриста.

 

Виконавчий комітет Христинівської міської ради

Довідки за телефоном: (04745) 6 02 54

Начальник відділу планування та аналізу міського бюджету                      І.Б.Заваліста